MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14378174
nr 1437 8174
Byrå
Längd: 98 cm. Djup: 46 cm, höjd: 89 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:15:36
150 kr
250 kr